Raheem Sterling wraca na Anfield

raheem-sterling

Manuel Pellegrini jest przekonany, że Raheem Sterling udźwignie presję związaną z pierwszym powrotem zawodnika na Anfield.

Odnośnie zbliżającego się spotkania z Liverpoolem w ramach Premier League, Chilijski szkoleniowiec powiedział:

Nie wiem jeszcze jaka będzie podstawowa 11, ale na pewno znajdzie się w niej Raheem Sterling.

To młody mężczyzna i zawodnik który jednakże doskonale wie jak radzić sobie z presją.

Sterling który do drużyny Manuela Pellegriniego dołączył latem, początek swojej kariery na Etihad Stadium może określić mianem umiarkowanego sukcesu. Po rewelacyjnym starcie nadeszły miesiące słabszej formy, która w pewnym momencie skończyła się nawet ławką rezerwowych. Jednocześnie młody anglik na swoje konto zapisał właśnie pierwsze trofeum – Puchar Ligi – zdobyty w minioną niedzielę. Nie mniej w zawodniku którego kwota odstępnego wyniosła 49 milionów funtów, kibice pokładają większe nadzieje.

Nie mam co do niego żadnych wątpliwości. Dla niego to ważne by grać pod presją, tak właśnie muszą grać wielcy zawodnicy. Mam 100 procent zaufania do Raheema. On zagra i będzie ważnym punktem spotkania.

  • TeCet

    Ciekawy jestem jak Sterling poradzi sobie z presją. W finale COC mógł kibiców The Reds uciszyć, ale zmarnował wyborną okazję. Może dzisiaj utrze im nosa!

  • wojtek

    Osobiście jestem nieco rozczarowany brakiem „gry z głową” Sterlinga. Za to bardziej jestem rozczarowany, że ostatnio częściej na murawie leży niż stoi…

  • Tomasz Czekała

    Ciekawy jestem jak Sterling poradzi sobie z presją. W finale COC mógł kibiców The Reds uciszyć, ale zmarnował wyborną okazję. Może dzisiaj utrze im nosa!